پس از چند روز تعطیلی
تمرین‌های گیتی‌پسند هفته آینده از سر گرفته می‌شود

خبرگزاری فارس: تیم والیبال بانوان گیتی‌پسند برای حضور پر قدرت در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از هفته آینده از سر گرفته می‌شود.

خبرگزاری فارس: تمرین‌های گیتی‌پسند هفته آینده از سر گرفته می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان تیم والیبال گیتی‌پسند با قهرمانی در مسابقات لیگ برتر والیبال، سهمیه حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را کسب کرد.

تمرین‌های این تیم برای شرکت در مسابقات آسیایی بعد از چند روز استراحت پس از پایان لیگ آغاز و برای ایام عید نوروز چند روز تعطیل شد.

با تصمیم کادر فنی گیتی‌پسند قرار است دور جدید تمرینات تیم والیبال بانوان از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود.

کادر فنی در نظر دارد در صورت موافقت باشگاه یک اردوی تدارکاتی در کیش انجام و همچنین برای آمادگی بیشتر دیدار تدارکاتی را با تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان برگزار کند.

در این اردو 16 بازیکن حضور دارند که تا 15 فروردین اسامی 12 بازیکن اعزامی به این رقابت‌ها مشخص می‌شود.

سمیه شیرازی، سمیرا ایمانی، شبنم علیخانی، شکوفه صفری، زینب گیوه، فاطمه رشیدی، نجمه عابدیان، نرگس امیری، مائده برهانی، مائده اسکندری، فاطمه صفری، هاجر شکرانی و زهرا فتوحی و همچنین الهام فلاح از تیم گاز، بهاره نیازی و نگار کیانی از تیم ذوب‌آهن که تیم گیتی‌پسند را به عنوان بازیکنان کمکی همراهی می‌کنند، بازیکنان حاضر در اردو هستند.

مسابقات والیبال جام باشگاه‌های زنان آسیا از دوم اردیبهشت ماه امسال در تایلند آغاز می‌شود و تیم والیبال گیتی‌پسند با نمایندگان ژاپن، میانمار و تایلند و ویتنام هم‌گروه است.

انتهای پیام/ک20