فرمانده سپاه شاهرود:
تلاش جوانان در آبادانی ایران اسلامی ستودنی است

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه شهرستان شاهرود گفت: تلاش و مجاهدت دانش‌آموزان نوجوان و جوانان برای آبادانی و عمران ایران اسلامی قابل تقدیر و ستودنی است.

خبرگزاری فارس: تلاش جوانان در آبادانی ایران اسلامی ستودنی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهرود، عباس مطهری پیش از ظهر امروز در بازدید از طرح‌های بسیج سازندگی شاهرود اظهار داشت: کشور ما به چنین نیروهای مستعد و جوان که فکر و عملشان آبادانی، عمران و سربلندی کشور و نظام اسلامی است نیاز دارد و باید تلاش کرد زمینه حضور و بروز استعدادهای نوجوانان فراهم شود.

وی تأکید کرد: بصیرت و معرفت نوجوانان و جوانان ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف سازندگی و تعالی کشور باید افزایش یابد.

فرمانده سپاه شهرستان شاهرود اظهار داشت: شما نوجوانان و جوانان با دهان روزه مشغول به کار هستید که این خود ثواب و اجر شما را چندین برابر می‌کند و نشان می‌دهد که کار و فعالیت زمان و ساعت خاصی را ندارد و برای آبادانی و عمران همیشه زمان هست و هیچ چیز مانع آبادانی و سازندگی برای یک جوان ایرانی مسلمان نیست.

مطهری یادآور شد: تاکنون بیش از ده مدرسه مرمت و زیباسازی شده است و بیش از ده اردوی جهادی در قالب این طرح برگزار شده است.

همچنین مدیر آموزش و پرورش شاهرود با تقدیر از تلاش دانش‌آموزان در زیباسازی محیط واحدهای آموزشی گفت: شما دانش‌آموزان الگوی شایسته یک دانش‌آموز ایرانی هستید که در زمان تحصیل فکر شما درس است و در زمان فراغت و تعطیلی، تفکر خدمت‌رسانی و آبادانی دارید و این بسیار ارزشمند است.

حمید خوش‏قدم، مسئول بسیج سازندگی شاهرود نیز در این بازدیدها گزارشی از روند اجرایی طرح هجرت سه در مرمت و زیباسازی مدارس ارائه کرد.

در این بازدیدها، مسئولان با حضور در مدارس شهید وکیلیان، شاهد و همچنین کارگاه فنی آموزش و پرورش از نزدیک با روند مرمت و زیباسازی مدارس آشنا شدند و ضمن صحبت با دانش‌آموزان شرکت‌کننده در طرح موانع و مشکلات طرح را رصد کردند.